پخش تراکت در هر ساعت

سامانه توزینو بر حسب میزان ۶ ساعت کار پخش تراکت، مبلغی را دریافت میکند و این یکی از پر تکرارترین سوالات مشتریان ما است که در این مقاله سعی کرده ایم به این سوال پاسخ دهیم. پاسخ به این سوال به آیتم های مختلفی در هنگام پخش تراکت بستگی دارد. که سعی میکنیم با ذکر چند مثال این موضوع را برای شما روشن کنیم.اما بیشتر بر این موضوع تمرکز داریم که برای شما بگوییم میزان پخش تراکت در هر ساعت چهقدر است؟

میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر به دیگر خدمات گروه توزینو سری بزنید :

اجرای سمپلینگ و پروموشن

طراحی تراکت

در پخش تراکت به صورت چسباندن بر روی دیوار به همراه قرار دادن تراکت ها میان برف پاک کن ماشین تعداد تراکتی که در مدت زمان ۶ ساعت کار پخش تراکت، توزیع می شود حدود ۲۰۰۰ عدد می باشد. این درحالی است که اگر فاصله بین تراکت های چسبانده شده در حین پخش تراکت زیاد باشد این مقدار کمتر می شود. همچنین اگر ماشین های پارک شده کم باشد باز هم تعداد تراکت ها در هنگام پخش تراکت کمتر میشود. اگر کار پخش تراکت در هنگام صبح انجام شود قاعدتا تعداد ماشین های پارک شده کمتر خواهد بود. اگر در کار پخش تراکت، تراکت ها فقط بر روی دیوار چسبانده شود و دیگر میان برف کن ماشین ها توزیع نشود در مدت زمان ۶ ساعت، بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تراکت توزیع می شود.

میزان پخش تراکت در هر ساعت
میزان پخش تراکت در هر ساعت

تعداد پخش تراکت در هر ساعت

در پخش تراکت به صورت پخش تراکت دست به دست یا پخش تراکت ثابت، تعداد تراکت پخش شده در ۶ ساعت به میزان تردد افراد در محل پخش تراکت بستگی دارد. طبیعتا اگر پخش تراکت در اماکن پر تردد انجام شود تعداد تراکت پخش شده در کار پخش تراکت زیاد می باشد که به طور متوسط می توان گفت در ۶ ساعت حدود ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ تراکت توزیع می شود. این در حالی است که اگر مکان مور نظر کم تردد باشد و کار پخش تراکت به گونه ای باشد که فقط به دست افراد خاصی داده شود تعداد پخش تراکت کمتر خواهد بود. به عنوان مثال بعضی از صنوف که مخاطب هدف آنها بانوان هستند و قرار است که در کار پخش تراکت، تراکت ها فقط به دست خانم ها داده شود تعدا پخش تراکت بسیار کمتر خواهد بود.

سامانه توزینو میتواند در خصوص خدمات دیگر نیز با شما به همکاری بپردازد:

چاپ تراکت

پخش تراکت

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

تماس با ما