طراحی تراکت در توزینو


طراحی تراکت و دیگر اوراق تبلیغاتی خود را به توزینو بسپارید 

ما در توزینو تلاش خواهیم تا بهترین خدمات در حوزه طراحی تراکت، چاپ تراکت  را داشته باشیم. 

جهت سفارش طراحی تماس بگیرید:

 شماره تماس: ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ آقای رستگاری

 

 


شروع استفاده

طراحی تراکت

طراحی تراکت با بهترین کیفیت

گروه توزینو با چند سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی تراکت دارای تجربیاتی است که ما سعی کردیم آن را در اختیار شما قرار دهیم.
طراحی تراکت خود را به ما بسپارید تا خاص تر دیده شوید.

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ رستگاری

s1-o1ci0am91rxwljhz61niaah4472eca2iff6nnh8ii8
x.venox_-1-2-o1ci0g9a6s5mj79s9439p91voialmgowg73kj505gw
x.vensdox_-1-o1ci0j2sra9hi15osnb5eqc9gnwp9k03gl20yyvyy8
x.vesdsnox_-1-o1ci0lwbbsdcgv1lc6j147mn8tiswnbagz0hesrsfk
x.vscenox_-1-o1ci0pno34ihraw4q85je6ohmd09rfq7thmfbwm7qo
55-o2et3vizm5qjbtm95zhoneadoagkcyivc4qkh69ui8
66-o2et4160r5y99he291xg2cv58lorn559cwnhcu1hgw
indexی
bazarteb111
boghche-intro
Screenshot_20181126-125439-169x300
download

Previous
Next

نحوه سفارش طراحی تراکت

بعد از نصب اپلیکیشن توزینو قادر خواهید بود  درخواست طراحی تراکت، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور و… را در اپلیکیشن ثبت کنید.

برای سهولت استفاده از خدمات توزینو این امکان فراهم شده است تا کاربران به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنند. 

 شماره تماس: ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ آقای رستگاری


پیگیری سفارش طراحی تراکت

 

بعد از مشخص شدن جزئیات و محتوای طراحی، تیم طراحان توزینو کار طراحی اوراق تبلیغاتی  را آغاز کرده و از لحظه شروع طراحی با کاربران در تعامل  خواهند بود. 

بعد از اتمام کار طراحی تراکت یا هر نمونه دیگری از اوراق تبلیغاتی ، خروجی برای متقاضی ارسال خواهد شد . 

کاربران توزینو میتوانند بعد از نظارت و بررسی روی کار درخواست ویرایش مجدد ارسال کنند و  این فرایند تا زمانی که متقاضی خدمات از خروجی کار اعلام رضایت کنند ادامه خواهد داشت.

 

آماده سازی طراحی تراکت

 بعد از تایید کاربر، تیم پشتیبانی نمونه اصلی طرح را ارسال می کند. در این مرحله کاربر میتواند تقاضای چاپ تراکت و یا اوراق دیگر را نیز از طریق توزینو ارسال کند. علاوه بر این کاربر قادر خواهد بود درخواست پخش تراکت را نیز از طریق همین سامانه ارسال کند. 

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ رستگاری

نمونه طراحی تراکت

متخصصان ما قادر هستند طراحی تراکت و دیگر اوراق تبلیغاتی شما را با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت طراحی کنند. جهت ثبت درخواست اپلیکیشن توزینو را نصب کرده و یا با شماره ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ تماس حاصل فرمایید.

طراحی حرفه ای لوگو

متخصصان ما قادر هستند لوگوی شمار را با ایده های خلاقانه به بهترین شکل ممکن طراحی کنند و یک طرح زیبا و خلاقانه جهت معرفی برند شما ارائه دهند.

جهت ثبت درخواست اپلیکیشن توزینو را نصب کرده و یا با شماره ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ تماس حاصل فرمایید.

طراحی تراکت و چالش های آن 

آنچه در موفقیت کمپین های تبلیغاتی سنتی موثر است، استفاده مناسب از امکانات موجود برای کاهش هزینه های تبلیغاتی است و از سوی دیگر هر اقدامی برای اثر گذاری بیشتر این فعالیت ها. 
طراحی تراکت می تواند به عنوان مهم ترین گام در فعالیت های مرتبط با بازاریابی از طریق اوراق تبلیغاتی محسوب شود. اثر بخش پخش تراکت کاملا وابسته به نوع طراحی تراکت و تاثیر گذاری آن است. 
این اثر بخشی می تواند میزان اثر گذاری محتوایی تراکت طراحی شده را به خوبی نشان دهد، به گونه ای که بهره گیری از سناریوی اثر گذاری موثر می تواند موجب موفقیت هر چه بیشتر این گونه از تبلیغات شود. 

چرا طراحی تراکت اهمیت زیادی دارد؟

پاسخ به این سوال می تواند معمای موفقیت در تبلیغات از طریق پخش تراکت محسوب شود. عموما فرایند طراحی و چاپ تراکت می تواند به عنوان یک فرایند فاقد محدودیت محسوب شود. یعنی نمیتوان از نظر خلاقیت در اجرا برای آن محدودیتی قائل شد، میتوان از افراد با سطح فکری متفاوت و ابزار و امکانات متفاوت و متناسب با نیازهای کاری خود بهره مند شد. از این رو استفاده از سامانه توزینو می تواند این امکان را فراهم سازد، که از افراد با سطح تفکر متفاوت در طراحی و چاپ و توزیع تراکت و سایر اوراق تبلیغاتی بهره گرفت . 
خلاقیت در حوزه طراحی تراکت های تبلیغاتی میتواند منجر به اثر بخشی پیام شده و مخاطب را با موضوع تبلیغاتی درگیر سازد. از این رو می توان به اهمیت بهره مندی از سلایق مختلف در طرحی اشاره کرد. ممکن است شما هزینه زیادی را در زمینه چاپ و توزیع اوراق تبلیغاتی متحمل شده باشید. اما عدم بهره گیری از سناریوی مناسب در طراحی می تواند حتی اثر منفی نیز داشته باشد، به گونه ای که کاملا ضد برند اثر گذاری داشته باشد.

f_img

اپلیکیشن توزینو در همه پلتفرم ها در دسترس است!

 (جهت استفاده در محیط ویندوز گزینه وب اپ را انتخاب کنید)


دریافت توزینو از
سیب اپ


دریافت توزینو از
کافه بازار


استفاده در ویندوز
وب اپ

0987654321
تماس با ما