طراحی تراکت در توزینو


 

طراحی تراکت و دیگر اوراق تبلیغاتی خود را به توزینو بسپارید

ما در توزینو تلاش خواهیم تا بهترین خدمات در حوزه طراحی تراکت، چاپ تراکت و پخش تراکت را داشته باشیم.

ارائه خدمات در سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت 


شروع استفاده

پخش تراکت

درخواست طراحی تراکت و خدمات طراحی

بعد از نصب اپلیکیشن توزینو قادر خواهید بود  درخواست طراحی تراکت، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور و… را در اپلیکیشن ثبت کنید.

برای سهولت استفاده از خدمات توزینو این امکان فراهم شده است تا کاربران به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنند.

بعد از مشخص شدن جزئیات و محتوای طراحی، تیم طراحان توزینو کار طراحی اوراق تبلیغاتی  را آغاز کرده و از لحظه شروع طراحی با کاربران در تعامل  خواهند بود.

بعد از اتمام کار طراحی تراکت یا هر نمونه دیگری از اوراق تبلیغاتی ، خروجی برای متقاضی ارسال خواهد شد .

کاربران توزینو میتوانند بعد از نظارت و بررسی روی کار درخواست ویرایش مجدد ارسال کنند و  این فرایند تا زمانی که متقاضی خدمات از خروجی کار اعلام رضایت کنند ادامه خواهد داشت.

 بعد از تایید کاربر، تیم پشتیبانی نمونه اصلی طرح را ارسال می کند. در این مرحله کاربر میتواند تقاضای چاپ تراکت و یا اوراق دیگر را نیز از طریق توزینو ارسال کند. علاوه بر این کاربر قادر خواهد بود درخواست پخش تراکت را نیز از طریق همین سامانه ارسال کند.

با ما در تماس باشید. 

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ رستگاری

ویژگی های اپلیکیشن توزینو
نظارت هوشمند

نظارت بر عملکرد نیروهای پخش تراکت و بازاریاب توسط جی پی اس به صورت آنلاین

نیروهای متعهد

استفاده از نیروهایی با ظاهر مناسب، متعهد، مسئولیت پذیر و با انگیزه

ارسال عکس و گزارش کار

توزیع کننده از نحوه انجام کار خود عکس برداری کرده و در صورت نیاز شما آن را در اپلکیشین بار گذاری می کند

ثبت درخواست

امکان ثبت درخواست طراحی، چاپ و پخش تراکت

امکان برقراری تماس و چت

امکان برقراری تماس تلفنی و چت با نیروهای توزیع کننده توسط اپلیکیشن توزینو

ارائه مشاوره تبلیغات

ارائه مشاوره در مورد نوع پخش تراکت و دیگر نوع تبلیغات ارزان و پر بازده توسط کارشناسان خبره توزینو

f_img

اپلیکیشن توزینو در همه پلتفرم ها در دسترس است!

 (جهت استفاده در محیط ویندوز گزینه وب اپ را انتخاب کنید)


دریافت توزینو از
سیب اپ


دریافت توزینو از
کافه بازار


استفاده در ویندوز
وب اپ

طراحی حرفه ای لوگو

متخصصان ما قادر هستند لوگوی شمار را با ایده های خلاقانه به بهترین شکل ممکن طراحی کنند و یک طرح زیبا و خلاقانه جهت معرفی برند شما ارائه دهند.

جهت ثبت درخواست اپلیکیشن توزینو را نصب کرده و یا با شماره ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ تماس حاصل فرمایید.

طراحی تراکت و دیگر اوراق تبلیغاتی

متخصصان ما قادر هستند طراحی تراکت و دیگر اوراق تبلیغاتی شما را با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت طراحی کنند. جهت ثبت درخواست اپلیکیشن توزینو را نصب کرده و یا با شماره ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ تماس حاصل فرمایید.

طراحی تراکت و چالش های آن

آنچه در موفقیت کمپین های تبلیغاتی سنتی موثر است، استفاده مناسب از امکانات موجود برای کاهش هزینه های تبلیغاتی است و از سوی دیگر هر اقدامی برای اثر گذاری بیشتر این فعالیت ها.
طراحی تراکت می تواند به عنوان مهم ترین گام در فعالیت های مرتبط با بازاریابی از طریق اوراق تبلیغاتی محسوب شود. اثر بخش پخش تراکت کاملا وابسته به نوع طراحی تراکت و تاثیر گذاری آن است.
این اثر بخشی می تواند میزان اثر گذاری محتوایی تراکت طراحی شده را به خوبی نشان دهد، به گونه ای که بهره گیری از سناریوی اثر گذاری موثر می تواند موجب موفقیت هر چه بیشتر این گونه از تبلیغات شود.

چرا طراحی تراکت اهمیت زیادی دارد؟

پاسخ به این سوال می تواند معمای موفقیت در تبلیغات از طریق پخش تراکت محسوب شود. عموما فرایند طراحی و چاپ تراکت می تواند به عنوان یک فرایند فاقد محدودیت محسوب شود. یعنی نمیتوان از نظر خلاقیت در اجرا برای آن محدودیتی قائل شد، میتوان از افراد با سطح فکری متفاوت و ابزار و امکانات متفاوت و متناسب با نیازهای کاری خود بهره مند شد. از این رو استفاده از سامانه توزینو می تواند این امکان را فراهم سازد، که از افراد با سطح تفکر متفاوت در طراحی و چاپ و توزیع تراکت و سایر اوراق تبلیغاتی بهره گرفت .

خلاقیت در حوزه طراحی تراکت های تبلیغاتی میتواند منجر به اثر بخشی پیام شده و مخاطب را با موضوع تبلیغاتی درگیر سازد. از این رو می توان به اهمیت بهره مندی از سلایق مختلف در طرحی اشاره کرد. ممکن است شما هزینه زیادی را در زمینه چاپ و توزیع اوراق تبلیغاتی متحمل شده باشید. اما عدم بهره گیری از سناریوی مناسب در طراحی می تواند حتی اثر منفی نیز داشته باشد، به گونه ای که کاملا ضد برند اثر گذاری داشته باشد.

طراحی تراکت آنلاین

از مهمترین قابلیت هایی که گروه توزینو نسبت به سایر گروه های طراحی تراکت برتری دارد این مورد است که ما در شرکت توزینو به امر طراحی تراکت آنلاین خواهیم پرداخت.این سبک از طراحی از بروزترین شیوه های طراحی در دنیاست که شرکت های معتبر در سراسر دنیا به ارائه آن میپردازند.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این موضوع با مشاورین با ما در تماس باشید.

Call Now Buttonتماس با ما