۹ نمونه از قویترین کلمات تبلیغاتی

در مطالب پیشین به میزان بسیار یادی درباره امر تبلیغات با شما صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب درباره قوی تری کلمه تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.همچنین به یاد داشته باشید که میتوانید با مهمترین خدمات گروه توزینو از جمله طراحی تراکت  و همچنین پخش تراکت همراه باشید.قطعا برای اینکه بتوانیم در کسب و کارمان موفق شویم به تبلیغات نیازمندیم . کلمات تبلیغاتی مورد مهمی  است که باید به آن دقت زیادی کرد چرا که بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب می گذارد.

قوی ترین و بهترین کلمات تبلیغاتی برای افزایش فروش

شروع یک کار موفق و پر درآمد و هدایت آن با تبلیغات درست و حرفه ای نتیجه و تاثیری دو چندان خواهد داشت و در این مسیر ، کلمات تبلیغاتی وجود دارند که به عنوان قوی ترین روش برای جلب مشتری عمل می کنند. هر چند که تبلیغات به مرور زمان تغییرات زیادی داشته اند اما این کلمات موثر و قوی هستند که همچنان ثابت باقی مانده اند.

کلمه تبلیغاتی

لیست کلمات قدرتمند در تبلیغات:

  1. جدید:

قطعا همه ی همیشه به دنبال یافتن جدید ترین ها هستیم. مثلا برای خرید یک موبایل ، گوشی تلفن همراهی که تازه و با مدل های جدید به بازار آمده باشد را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهیم زیرا کلمه ی (جدید) را به همراه دارد. پس لباس جدید ، کفش جدید، مزه ی جدید و … همان هایی هستند که مشتری را جذب می کنند.

  1. ذخیره:

۹۹ درصد ما خواهان ذخیره و حفظ پول هایمان هستیم . چه کسی خواهان ذخیره کردن پول و وقت نیست؟ حفظ سرمایه در ما احساس قدرت را ایجاد می کند. بین پولدارترین ها قانونی حاکم است و آن خرید کالا و اجناس گران قیمت است میدانید چرا؟

زیرا برای اجناس ماندگار  و با ارزش  اینطورتبلیغ می شود که اگر وقتتان برایتان اهمیت دارد و به هر قیمتی حاضر به از دست دادن آن نیستید و اگر به فکر حفظ سرمایه خود هستید از این فرصت خرید استفاده کنید.

  1. ضمانت:

ضمانت کلمه ای است که وقتی مشتری چشمم به ان می افتد در او حس اطمینان به وجود می آید و در نتیجه تحریک به خرید می شود.

  1. نتیجه:

اینکه شما به مشتری قول نتیجه بدهید، عاملی می شود برای موفقیت شما و مشتری نیز می خواهد که این شانس را از دست ندهد و با خرید کالا یا محصول شما به هدف اصلی خود دست یابد.

کلمه تبلیغاتی

اصلی ترین کلمات تبلیغاتی

  1. کشف:

مشتری در قدم اول با این تیتر به این فکر می کند که این محصول تخصص و علم و صرف وقت  را به خود اختصاص داده بنابراین حتما ارزش امتحان و خرید را دارد . این کلمه ای محکم در ثبت علمی بودن و معتبر بودن محصول است.

  1. عشق و علاقه:

این دو کلمه خود به تنهایی هزاران مفهوم را در خود جای می دهد و در احساس افراد نفوذ می کند . و اگر بر روی جعبه کفشی ثبت شود حس صمیمیت و نزدیکی با تولید کننده ایجاد می کند.

  1. شما:

این کلمه تمام توجه مخاطب را جلب می کند و او را سراپا گوش می کند . بنابراین به جرات می توان گفت قوی ترین کلمه در تبلیغات شما است.

  1. امنیت

مهمترین انتظارات هر مشتری از محصولات و کالاهای خریداری شده امنیت است . بنابراین لازم است که در کاربرد این کلمه دقت داشته باشید و ممکن است برای تبلیغ برخی کالاها مناسب نباشد.

گروه تبلیغاتی توزینو به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های تبلیغاتی در ایران این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی در حوزه های چاپ تراکت و همچنین اجرای سمپلینگ و پروموشن با شما همراه خواهد بود.شما میتوانید به مراجعه به بخش وبلاگ های این سایت با ما همراه باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

تماس با ما