پخش تراکت ساعتی

پخش تراکت ساعتی، علارقم ضرورت بسیاری از مشتریان محترم پخش تراکت به پرسنل پخش تراکت به صورت ساعتی جهت پخش تراکت و دیگر انواع تبلیغات کاغذی، شرکت توزینو قادر است نیروهای خود را به صورت ساعتی جهت کارهای پخش تراکت بازاریابی اشتراک گیری و … در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهد. خود شما نیز قادر خواهید بود با کمک جی پی اس نیرو های پخش کننده تراکت را رصد کنید

پخش تراکت ساعتی
پخش تراکت به صورت ساعتی دارای محاسن زیادی میباشد. در این نوع از پخش تراکت پخش کننده دیگر عجله ای ندارد که کار خود را سریع به اتمام برساند و وی باید در مدت زمانی که کارفرما از وی خواسته شده در محل مورد نظر قرار گرفته و کار پخش تراکت را انجام دهد.

هدف ما از ساعتی کردن پخش تراکت این است که کار پخش تراکت شما ببه بهترین حالت ممکن انجام شود از این رو غیر از این که تصمیم ساعتی کردن پخش تراکت را گرفتیم این تضمین را به شما میدهیم که نیرو های ما بسیار متعهد بوده و در کا پخش تراکت بسیار کارآزموده میباشند.

پخش تراکت ساعتی

شرکت توزینو دستمزد تراکت پخش کن ها را نیز به صورت ساعتی می پردازد تا با این کار به آنها اجازه ندهد که در کار خود کم کاری کنند. این کم کاری وقتی نمود پیدا میکند که ساعت مد نظر نباشد و پخش کننده تمام تلاش خود را میکند تا در سریع ترین زمان ممکن کار پخش تراکت را به پایان برساند. به عنوان مثال پخش تراکت اگر بر اساس تعداد قیمت گذاری شود نیروی پخش تراکت به هر نفر دو تراکت خواهد داد تا هر چه سریع تر کار پخش تراکت به پایان رسد ولی در کار پخش تراکت ساعتی این امکان از نیروهای تراکت پخش کن گرفته میشود تا راه فرار پیدا کنند

تمام هدف شرکت توزینو این است که کار پخش تراکت شما به بهترین حالت ممکن انجام شود از این رو با توجه به تجربه شرکت توزینو در کار پخش تراکت این تصمیم گرفته شد که تراکت ها به صورت ساعتی پخش شود و پخش تراکت ساعتی را به عنوان بهترین روش برای محاسبه هزینه انتخاب کرد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما