شیوه های موثر پخش تراکت

شیوه های موثر پخش تراکت امری است بسیار ضروری که بسیاری از افراد و کسبه به دنبال آن هستند برای ادامه این مطلب نکاتی را فراهم کرده ایم که با استفاده از آنها میتوانید به خوبی به این امر پی ببرید.

 • مخاطبان هدف خود را تعین کنید: یکی از مهمترین قسمت های پخش تراکت این است که شما تشخیص دهید که مخاطبان هدف شما جهت پخش تراکت چه کسانی هستد و این هم با توجه به نوع کسب و کار شما مشخص میشود. به عنوان مثال اگر شما در حوزه بانوان فعالیت می کنید و قصد دارید جهت تبلیغات از پخش تراکت استفاده کنید بهتر است پخش تراکت به گونه ای باشد که تراکت ها فقط به دست خانم ها برسد.

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

یا اگر شما در حوزه کسب و کار دانشجویان فعالیت می کنید و قصد دارید جهت تبلیغات از پخش تراکت استفاده کنید بهتر است پخش تراکت به گونه ای باشد که تراکت ها فقط به دست دانشجو ها برسد و در کنار دانشگاه ها پخش تراکت صورت گیرد.

 • طراحی تراکت: از دیگر بخش هایی که در پخش تراکت اهمیت بسزایی دارد نوع طراحی تراکت می باشد. زمانی که شما پخش تراکت را در دستور کار خود قرار می دهید بهتر است طراحی تراکت به گونه ای باشد که مخاطب هدف شما را به خود جذب کند. همکاران ما در توزینو طرح های بسیار جذاب و نوآورانه ای مربوط به هر صنف را برای شما در نظر گرفته اند تا کار پخش تراکت شما موثر تر شکل گیرد.

از جمله نکاتی که باید در طراحی تراکت مورد توجه قرار گیرد این است که طراحی باید ساده باشد و از جملات کمی در طراحی استفاده شود. رنگ بندی هم در طراحی بسیار مهم است که از رنگ بندی جذاب متناسب با کسب و کار شما استفاده شود

. هر چه قدر طرح گرافیکی تراکت شما جذاب تر باشد به جذب مخاطب بیشتر کمک می کند و باعث می شود کار پخش تراکت شما به نحو احسنت صورت گیرد.

موثرترین شیوه های پخش تراکت
موثرترین شیوه های پخش تراکت

پخش تراکت

 • قرار دادن نام سایت خود تراکت: از آنجایی که تمام خدمات شما را نمی توان در تراکت گنجاند بهتر است برای کسب و کار خود سایتی داشته باشید که مخاطبان شما وقتی با تراکت شما مواجه می شوند بتوانند از دیگر خدمات شما در سایتتان دیدن کنند.این یکی از مهمترین شیوه های موثر پخش تراکت است.
 • زمان بندی مناسب جهت پخش تراکت: با توجه به نوع کسب و کاری که در اختیار دارید باید تشخیص دهید که بهترین زمان برای پخش تراکت چه زمانی است. یاز هم این بر میگردد به این موضوع که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند. به عنوان مثال اگر با دانشجویان سرو کار دارید بهترین زمان پخش تراکت صبح می باشد.

پرسنل توزینو جهت مشاوره رایگان به شما عزیزان جهت پخش تراکت موثر حاضر هستد تا به شما کمک کنند.میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات توزینو همراه باشید.

طراحی تراکت

پخش تراکت

شرکت‌های پخش مویرگی
شرکت‌های پخش مویرگی ازنظر ساختار و اندازه باهم متفاوت هستند که ازنظر ساختار به شرکت‌های مستقل و وابسته تقسیم‌بندی می‌شود .

شرکت‌های پخش ازنظر ساختار :

 1. شرکت پخش مویرگی مستقل
  این مجموعه‌ها هم‌زمان با چندین برند کار می‌کنند و فعالیت اصلی آن‌ها پخش کالاهای شرکت‌های فعال در صنعت غذایی، دارویی و شوینده است.
 2. شرکت پخش مویرگی غیرمستقل
  این دسته از شرکت ها جز موسساتی هستند که زیر نظر هلدینگ شرکت‌های تولیدی خود به فعالیت مشغول هستند و تنها موظف به توزیع محصولات تولیدی خودشان هستند.

شرکت‌های پخش ازنظر اندازه :

 • شرکت‌های کوچک محلی
 • شرکت‌های متوسط
 • شرکت‌های پخش سراسری
حسابداری شرکت‌ های پخش مویرگی و معرفی نقاط کنترلی آن

به دلیل پایین بودن حاشیه سود شرکت پخش مویرگی، کنترل‌های سود و زیان به‌صورت روزانه نقش مهمی در ادامه آن کسب کار دارد. به عنوان مثال شرکت‌های پخش مواد غذایی در تهران نسبت به سایر شهرهای ایران هزینه‌های بیشتری دارند و توصیه می‌گردد، درصورتی‌که شرکت تولیدی بخواهد کالای خود را با توجه به حجم بازار تهران عرضه کند نسبت به عقد قرارداد با یکی از شرکت‌های پخش که دارای سطح پوشش خوبی است وارد مذاکره و عقد قرارداد گردد.

درصورتی‌ مجموعه از سرمایه کافی برای راه‌اندازی شرکت پخش برخوردار باشد، باید در خصوص جذب منابع انسانی استاندارد بالایی را در نظر بگیرد تا موجب سوخت و اتلاف سرمایه نشود. هزینه شرکت پخش مویرگی مواد غذایی در تهران بیش از ۵ درصد نسبت به سایر استان‌ها برای صاحبان سرمایه است.

در این میان توزیع مویرگی به‌عنوان یک شیوه نوین در عرصه توزیع می‌تواند در بعضی صنایع و شاخه‌های تولیدی بسیار کارآمد و مفید باشد و نمی‌توان از رفتن به سمت این رویکرد اجتناب کرد. امروزه با توجه به وجود گزینه‌های مختلف برای مشتریان، محبوبیت و ارائه خدمات مناسب با کیفیت امری حیاتی است.

در نتیجه یک شبکه توزیع مویرگی در صورتی کامل خواهد شد که از نرم‌افزاری جامع برای امکان پذیرکردن تحلیل‌های ذکر شده استفاده نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما