ویژگی های مهم دستگاه چاپ تراکت

پیش از این مطلب برای شما گفتیم که گروه تبلیغات توزینو این افتخار را دارد که به ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص طراحی تراکت و پخش تراکت میپردازد.اما در ادامه این نکته را نیز یاد آوری کردیم که چاپ تراکت از مهمترین مواردی است که این گروه به ان میپردازد اما در هنگام چاپ تراکت باید از چه دستگاهی استفاده کرد و مهمترین ویژگی های دستگاه چاپ تراکت چیستند؟

ویژگی های مهم یک دستگاه چاپ تراکت :

۱)    سرعت چاپ

۲)    کیفیت چاپ

۳)    بردهای داخل دستگاه کمتر مصرف می شود و لوازم برقی برای پشتیبانی فراوان باشد و شرط این موضوع این هست که تعداد فروش این دستگاه بالای ۱۰۰۰ عدد باشد تا هم لوازم و هم مکانیک زیاد داشته باشد

۴)    بر سیستم پرژ مجزا مجهز باشد که در مصرف رنگ صرفه جویی می شود

۵)    از موتورهای سروو استفاده شده باشد تا برق کمتری مصرف شود

۶)    مجهز به هیتر خشک کن کم مصرف باشد

دستگاه چاپ تراکت

۷)    مجهز به پارکینگ هد باشد

۸)    نرم افزار راحت داشته باشد

۹)    مجهز به هیتر عقب باشد تا در صورت چروک بدون مدیا- چروک از بین برود

۱۰)    بدنه دستگاه سنگین باشد تا در صورت سرعت بالا لرزش نداشته باشد

۱۱)    مجهز به عیب یاب اتوماتیک باشد تا درصورت بروز مشکل اخطار دهد

۱۲)    مجهز به سنسور رول باز کن باشد

۱۳)    مجهز به کلیدهای اضطراری باشد تا درصورت نیاز ماشین را استاپ کند.

۱۴)    قابلیت چاپ روی ۲ رول با سایز مختلف را همزمان داشته باشد.

۱۵)    قابلیت چاپ روی بنر – فلکس- مش- استیکر داشته باشد

 

راه اندازی و آموزش کار با دستگاه چاپ تراکت :

دستگاه توسط تکنسین های مجرب در داخل چاپ خانه راه اندازی می شود و توسط اپراتور با تجربه آموزش داده می شود در صورت نیاز امکان آموزش در محل آموزشگاه شرکت می باشد نیز صورت خواهد گرفت.

مکان قرارگیری دستگاه چاپ تراکت :

در صنعت چاپ دستگاه های لارج فرمت ،دستگاه های کوچک و رومیزی نیستند. آن ها اغلب ماشین های چاپ بزرگی هستند که برای چاپ به صورت مختلف طراحی شده اند و به فضای کافی برای نصب و راه اندازی نیاز دارند.

با توجه به نوع دستگاه چاپ تراکت  که شما برای نیازهای چاپی خود انتخاب کرده اید، ممکن است متشکل از ترکیبات ارگانیک فرار(VOCs) باشد که در طول چاپ، ساطع می شود که این ترکیبات  به طور بالقوه خطرناک می باشد.

دستگاه چاپ تراکت

همچنین دفتر و محل کار خود را در نظر بگیرید، آیا در طبقه ی چهارم مرکز شهر در یه منطقه ی شلوغ هستید؟یا در یک مکان وسیع مثل یک انبار در حومه ی شهرهستید؟

دفتر و محل کار شما روی تحویل و عملکرد دستگاه شما تاثیر می گذارد. به ویژه اگر شما در مکانی به صورت موقت حضور داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که مجبور به انتقال و حرکت دستگاه نخواهید شد.

به چه مقدار سرعت نیاز دارید؟

ابتدا در مورد چگونگی چاپ و چه مقدار بودن چاپ خود فکر کنید. یک مدل ساده ممکن است خوب باشد اگر شما به سرعت بالایی نیازندارید، اما ممکن است بخواهید یک مدل پیشرفته تر برای چاپ با حجم بالا در سرعت های سریع تر انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید اگر در حال چاپ تصاویر و پوسترهای کوچک یا بیلبوردهای بزرگ باشید، اندازه دستگاه وتصاویر شما ، گزینه های شما را محدود می کند، زیرا هر چاپگر دارای محدودیت های اندازه های مختلف است.

چه کسی را به عنوان اپراتور برای دستگاه خود انتخاب می کنید؟

آیا شما قصد دارید یک نفر را برای اجرای چاپ های مربوط به دستگاه  تعیین کنید یا هر کس در تیم شما کمک خواهد کرد؟

یادگیری کار با دستگاه در هر مدل و برند از دستگاه چاپ متفاوت می باشد. اطمینان حاصل کنید که اپراتورهایی دارید که بتوانند به طور موثر مراقبت و نگهداری تجهیزات را در اختیار داشته باشند.

خرید دستگاه چاپ از فروشنده ای  که آموزش های جامع اولیه و پشتیبانی مداوم را فراهم می کند به شما کمک می کند که نحوه ی کار با دستگاه چاپ آشنا شوید ، به ویژه اگر اولین دستگاه چاپ شما باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک ارائه دهنده ی مطمئن انتخاب کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل، پشتیبانی های لازم را در اختیار شما قراردهند.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما