قیمت پخش تراکت در تهران

شعار ما که پخش تراکت تضمینی است و این شعار با با اپلیکشن توزینو به واقعیت تبدیل کرده ایم به نحوی که شما هر لحظه به صورت کامل بر نحوه پخش تراکت به کمک جی پی اس و در گوشی همراه خود یا سیستم کامپیوتری خود نظارت کنید.اما قیمت پخش تراکت چگونه محاسبه میشود ؟

پخش تراکت

ما تجربه کافی در حوزه پخش تراکت و دیگر نوع اوراق تبلیغاتی داریم. از جمله سوالات مشتریان محترم پخش تراکت قیمت انواع پخش تراکت است. ما این تضمین را به شما میدهیم که هدف ما پخش تراکت بدون دور ریز حتی یک تراکت میباشد و برای اطمینان خاطر شما اپلیکیشن توزینو را طراحی کرده ایم که تا به این لحظه بیش از ۹۵ درصد مشتریان ما از نحوه کار پخش تراکت توسط نیروهای آموزش دیده ما در حوزه پخش تراکت رضایت داشته اند در نتیجه هزینه ای که ماز شما میگیریم کمترین هزینه ممکن جهت پخش تراکت میباشد.

همچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی توزینو به عنوان یکی از فعال ترین گروه های تبلیغاتی در ایران با ارئه خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:

طراحی تراکت 

چاپ تراکت

کم هزینه ترین قیمت های پخش تراکت در تهران

با اندکی سرچ در گوگل و دیگر سایت های اگهی در مورد پخش تراکت یا توزیع اوراق تبلیغاتی قیمت های بسیار کمی دیده می شود که بسیار تعجب انگیز است که چگونه این قیمت جهت پخش تراکت دارای صرفه اقتصادی میباشد.

سوال ما این است که در شرایطی که مبلغ رفت و آمد هر پخش کننده تراکت در حال حاظر که برابر است با حداقل ۵۰۰۰ تومان و با وجود اینکه پخش تراکت به مقدار هر ۱۰۰۰ تراکت به طور متوسط  حدود ۳٫۵ ساعت طول میکشد چگونه برای شرکت ها و پخش کننده های تراکت صرفه اقتصادی دارد؟

با تصور از وضع کنونی اقتصاد پخش تراکت با چنین قیمت هایی دچار مشکل هست و یقینا شرکت ها و پخش کننده ها دور ریزی زیادی در پخش تراکت خواهند داشت، این در حالی است که پخش تراکت توسط شرکت توزینو کاملا تضمینی میباشد.

پخش تراکت در تهران

پخش تراکت با قیمت پایین برای پخش کننده تراکت و شرکت های پخش تراکت به صرفه نبوده به احتمال قوی پخش کننده تراکت و شرکت های پخش تراکت از دقت لازم را در پخش تراکت نخواهند داشت و بسیاری از تراکت ها را در سطل زباله یا جوی های آب میریزند.

در فرآیند پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی عموما مبالغ بسیاری جهت چاپ و طراحی هزینه میشود که اصلی ترین قسمت تبلیغات بخش پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی است که متاسفانه کسب و کارها سعی بر این دارند که در این بخش کمترین هزینه لازم را انجام دهند.

که این خود اشتباهی بزرگ میباشد. اشتباه بزرگ در زمینه پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی این است که کار پخش تراکت را به افرادی بدهید که هیچ تجربه ای در زمینه پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی  ندارند و اموزش لازم را ندیده اند بنابراین نتیجه تبلیغات پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی چیزی جز نا امیدی نمیباشد و تنها چیزی که عاید شما میشود هدر رفتن هزینه های شما جهت پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی  و زمان شما است.

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما