پخش تراکت

بهترین روش های پخش تراکت در تهران

در این مقاله به بهترین روش های پخش تراکت در تهران می پردازیم.

روش های مختلف پخش تراکت:

۱- پخش تراکت درب منازل

در این روش از پخش تراکت، نیروهای پخش کننده شرکت توزینو تراکت های شما را در درب منازل مناطقی که شما در اپلیکیشن توزینو مشخص کردید پخش میکنند و همزمان شما مشتری عزیز میتوانید با استفاده از اپلبکیشن توزینو و از طریف جی پی اس موقعیت پخش کننده های تراکت را به صورت لحطه ای رصد کنید.

رصد کردن پخش کننده ها باعث میشود شما بر کار آنها اشراف کامل داشته باشید و هر زمان که لازم دیدید با آنها در تماس باشید.

از مزیت های پخش تراکت درب منازل این است که تراکت های شما به خوبی میتواند به دست مخاطبان هدف شما برسد. به خصوص اگر کسب و کار شما در حوزه خوراک است این روش از پخش تراکت بسیار پر کاربرد و پر بازده می باشد.

همچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی توزینو به عنوان یکی از فعال ترین گروه های تبلیغاتی در ایران با ارئه خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:

طراحی تراکت 

چاپ تراکت

۲- پخش تراکت، چسباندن بر روی دیوار

در این نوع روش پخش تراکت به گونه ای است که تراکت های شما توسط چسب کاغذی بر روی دیوار نصب میشود. نصب این نوع از تراکت ها به نحوی است که اگر مشتری جذب تراکت شد بتواند به راحتی آن را از روی دیوار جدا کند و با خود ببرد.

از مزیت های این نوع از پخش تراکت این است که تراکت ها وقتی بر روی دیوار چسبانده بشوند به صورت مستقیم در معرض دید مخاطبان هدف شما قرار میگیرند که این کار باعث میشود این نوع از پخش تراکت بسیار کاربردی و پر بازده باشد و شما را به نتیجه دلخواهتان که افزایش روز افزون مشتری است برساند.

ارزانترین روش های پخش تراکت

نکته ای که در مورد پخش تراکت به روش چسباندن وجود دارد قیمت چسب است که این مسئله باعث میشود اندکی هزینه کار بیشتر شود.چسباند یک تراکت a5 دو تکه چسب نیاز دارد که با توجه به تجربه شرکت توزینو در این نوع از پخش تراکت برای چسباندن هر هزار تراکت، ۴ چسب کاغذی نیاز می باشد.

۳- پخش تراکت ثابت

در این نوع از پخش تراکت که به پخش تراکت ثابت معروف است پخش کننده های شرکت توزینو تراکت های شما را در مکانی که شما مشخص میکنید به دست مخاطبان هدف شما میرسانند.

این نوع از بسیار پر طرفدار تر است روش های دیگر است زیرا کار پخش تراکت شما معمولا به انتخاب کارفرما در مکان های شلوغ مانند کنار ورودی های مترو انجام میشود که این مسئله باعث میشود بسیاری از مخاطبان شما با برند و کسب و کار شما به واسطه پخش تراکت آشنا شوند.

در این روش از پخش تراکت ممکن است تراکت ها در مورد بعضی از مشاغل خاص به دست مشتریان خاص داده شود. برای مثال مشاغلی که مشتریان آنها خانم ها هستند نیاز است که تراکت ها فقط به دست خانم ها داده شود لذا پخش کننده های شرکت توزینو تراکت های شما را فقط به خانم ها میدهند.

۴- پخش تراکت، چسباندن بر روی زمین

این روش از پخش تراکت به دلیل آنکه از نظر اخلاقی درست نمیباشد شرکت توزینو از پذیرش سفارش چسباندن بر روی زمین را قبول نمیکند.

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما