طراحی تراکت طلایی

غالبا تراکت یک نوع تبلیغات پیش پا افتاده و ساده است و از نوع تبلیغات محلی اولیه می باشد. اما تراکت طلایی ، آنچنان ساده هم نیست و نکاتی دارد که می تواند ما را به نتیجه ی مطلوب مورد نظرمان برساند. برای نوشتن یک تراکت طلایی لازم است که نکاتی را در نظر بگیرید . هدف اولیه ی یک تراکت طلایی باید دستان مخاطب باشد و پس از قرار گرفتن در دستانش ، روی ذهنش اثر بگذارد .

همچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که حوزه های بسیار زیادی به خصوص طراحی تراکت ،چاپ تراکت با شما همراه خواهدبود..بنابراین با ادامه این مطلب همراه باشید تا به شیوه هایی برای نوشتن و طراحی یک تراکت طلایی دست پیداکنید.

تراکت طلایی

۱٫مشخص کنید که چه چیزی را می خواهید به مخاطب خود انتقال دهید و چه چیزهایی را در مورد کسب و کار و خدمات خود می خواهید به او ارائه دهید.

  1. مطالب را شفاف و ساده بنویسید. طفره نروید. مخاطب باید بداند قرار است از چه چیزی استفاده کند.

بهتر است تعداد حروف در هر سطر بین ۳۵ تا ۵۵ حرف باشد. بیشتر از این مخاطب را خسته می کند ، کمتر از آن هم اثرگذار نیست. و همچنین   فاصله بین کلمات را مناسب در نظر بگیرید. برای اینکه بتوانید راحت تر پیام خود را به مخاطب برسانید سعی کنید در هر سطر بیشتر از ۱۲ کلمه نباشد.

۳٫از یک تصویر مناسب استفاده کنید. تصور را سعی کنید متناسب با متن انتخاب کنید. عکس مناسب می تواند دریچه ای باشد برای ترغیب مخاطب به خواندن تیتر و متن.

۴٫حداکثر از دو نوع فونت در یک متن استفاده کنید. یک فونت برای کلمات یا جملات کلیدی و یک فونت برای متن .

۵٫کلمات کلیدی را جوری که با بقیه متن متفاوت به نظر آید کمی درشت تر بنویسید.

چگونه یک تراکت طلایی بنویسیم ؟

از جملات مثبت استفاده کنید. و اگر ناچارا میخواهید از افعال منفی استفاده کنید آن را متفاوت کنید. واژه ها پیام هایی را در  ذهن افراد ایجاد می کنند. از کلماتی با  بار مثبت استفاده کنید . مثلا به جای کلمه ی هزینه می توانید کلمه صرفه جویی  را یک جمله استفاده کنید و با استفاده از این ابزار میتوانید به طراحی یک تراکت طلایی بپردازید.

۶٫یک طراحی جذاب و  گیرا  داشته باشید . برای مثال می توانید از از حاشیه هایی زیبا و مناسب متن برای دور تا دور کاغذ استفاده کنید.

تراکت طلایی

۷٫معمولا بر روی کاغذ سفید از نوشته های مشکی استفاده می شود. اما سنت شکنی کنید و خلاقیت به خرج دهید تا متفاوت دیده شوید. از حالت معمول دوری کنید. از کاغذ های رنگی می توانید استفاده کنید اما به رنگ نوشته نیز دقت کنید. از جمله بهترین رنگ نوشته ها و زمینه آن می تواند موارد زیر باشد:

قرمز روی زرد / سبز روی قرمز / قرمز روی سبز / آبی روی نارنجی / نارنجی روی سفید / نارنجی روی سیاه

سیاه روی سفید / زرد روی سیاه / سفید روی قرمز / سفید روی سبز / سفید روی سیاه

سیاه روی زرد / سبز روی سفید / قرمز روی سفید / سفید روی آبی / آبی روی سفید

تداخل رنگ ها باعث بهتر خواندن و جلب توجه بیشتر می شود. رنگ ها دارای طیف های مختلفی می باشند و این موضوع که کدام طیف ها را با هم ترکیب می کنید بسیار اهمیت دارد.

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که ب ارائه خدمات بسیار زیادی در خصوص تبلیغات با شما همراه باشد.شما میتوانید با استفاده از لینک هایی از جمله چاپ تراکت و همچنین پخش تراکت و یا مراجعه به بخش وبلاگ با سایت توزینو همراه باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما