بررسی استراتژی پخش تراکت

پخش تراکت یكی از اجزای آمیخته بازاریابی است كه در ساده‌ترین حالت آن وظیفه پخش تراکت از محل کسب و کار به محل پخش تراکت را به عهده دارد. بنابراین لازم است که به بررسی و آنالیز استراتژی پخش تراکت کسب و کارمان بسیار اهمیت دهیم.به همین منظور در ادامه این مطلب برای شما اطلاعاتی را گرد آوری کرده ای که میتوانید با استفاده از آنها به خوبی به ارائه بهترین استراتژی پخش تراکت بپردازید.
همچنین میتوانید با مهمترین خدمات گروه توزینو نیز همراه باشید:

طراحی تراکت

اجرای سمپلینگ و پرموشن

استراتژی پخش تراکت

بهترین استراتژی پخش تراکت

به عبارت دیگر مهمترین وظیفه پخش تراکت این است كه تراکت تبلیغات كالا را در زمان و مكان مناسب در دسترس مشتریان بالقوه قرار دهد.
یكی از مهمترین چالشهای مدیران بازاریابی و تولیدكنندگان، پخش تراکت های خود به بازارهای هدف است. بر این اساس تصمیم‌گیری در خصوص استراتژی پخش تراکت به محل پخش، از جمله تصمیمات مهمی است كه مدیر کسب و کار با آن مواجه است. اهمیت تصمیمات اتخاذ شده در خصوص كانالهای پخش تراکت ، به این دلیل است كه شركت مجبور است برای مدتی طولانی به این تصمیمات پایبند و متعهد بماند.

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که پخش تراکت به منظور تبلیغاتی اثر بخش و سریع انجام میگیرد
که این مهم بدون داشتن چاپ تراکت خوب میسر نیست.

مراحل مهم در استراتژی پخش تراکت

استراتژی پخش تراکت نباید هدف خود را تنها جذب مشتری قرار دهد زیرا از جمله مواردی که اهمیت بسزایی دارد عقب نماندن از رقبا در زمینه پخش تراکت است. برای مثال از جمله کسب و کارهایی که کار پخش تراکت را به وفور انجام می دهند رستوران ها هستند. این احتمال وجود دارد که در مدت چند روز که از پخش تراکت می گذرد مشتری ای بر مشتریان رستوران اظافه نشود ولی رستوران ها باید به کار پخش تراکت خود ادامه دهند تا از رقابت با رقبای خود عقب نمانند.

در نتیجه پخش تراکت به طور مستمر برای بعضی از کسب و کارها بسیار حائز اهمیت می باشد و کار پخش تراکت باید جزء کارهای روزانه این قبیل کسب و کارها باشد. ولی پخش تراکت برای دیگر کسب و کارهایی که رقبای آنها از این نوع تبلیغات استفاده ی چندانی نمیکنند از نظر اقتضادی مقرون به صرفه نمی باشد. ما کار پخش تراکت را برای این نوع کسب و کار پیشنهاد نمی کنیم و تنها طمانی که محصولی جدید را ارائه می دهند پخش تراکت پیشنهاد می شود.

درخواست طراحی تراکت و خدمات طراحی

بعد از نصب اپلیکیشن توزینو قادر خواهید بود  درخواست طراحی تراکت، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور و… را در اپلیکیشن ثبت کنید.

برای سهولت استفاده از خدمات توزینو این امکان فراهم شده است تا کاربران به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنند.

بعد از مشخص شدن جزئیات و محتوای طراحی، تیم طراحان توزینو کار طراحی اوراق تبلیغاتی  را آغاز کرده و از لحظه شروع طراحی با کاربران در تعامل  خواهند بود.

بعد از اتمام کار طراحی تراکت یا هر نمونه دیگری از اوراق تبلیغاتی ، خروجی برای متقاضی ارسال خواهد شد .

کاربران توزینو میتوانند بعد از نظارت و بررسی روی کار درخواست ویرایش مجدد ارسال کنند و  این فرایند تا زمانی که متقاضی خدمات از خروجی کار اعلام رضایت کنند ادامه خواهد داشت.

 بعد از تایید کاربر، تیم پشتیبانی نمونه اصلی طرح را ارسال می کند. در این مرحله کاربر میتواند تقاضای چاپ تراکت و یا اوراق دیگر را نیز از طریق توزینو ارسال کند. علاوه بر این کاربر قادر خواهد بود درخواست پخش تراکت را نیز از طریق همین سامانه ارسال کند.

با ما در تماس باشید. 

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۶۹۶۱۵۱ رستگاری

به یاد داشته باشید که گروه توزینو در خدمات زیر همواره با شما همراه خواهد بود:

چاپ تراکت

پخش تراکت

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما