موثرترین تبلیغات برای بهتر دیده شدن

در مطالب پیشین به میزان بسیار زیادی برای شما به بررسی شیوه های تبلیغات و تبلیغات چاپی و غیر چاپی از جمله طراحی تراکت و چاپ تراکت پرداخته ایم.اما در ادامه این مطلب هدف بر این موضوع قرار گرفته است که برای شما به بررس شیوه هایی برای بهتر دیده شدن با استفاده از تبلیغات بپردازیم.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.بسیاری  از ما فکر می کنیم که تبلیغات می تواند به خودی خود منجر به افزایش فروش شود اما این طرز تفکر تا چه حد صحیح است؟

اگر بخواهیم واقع بین باشیم صادق باشیم باید بگوییم که تبلیغاتی که خود به خود  و بدون برنامه ریزی  منجر به افزایش فروش شود کاملا به صورت اتفاقی این نتیجه را رقم زده است.

بهتر دیده شدن

اکثر صاحبان کسب وکارهای اینترنتی به خصوص فروشگاه های اینترنتی به این صورت عمل می کنند که با ارسال ایمیل تبلیغاتی، اجاره کردن پست های ثابت (مطالبی که به صورت ثابت بالاتر از مطالب دیگر در سایت دیده می شود )، قرار دادن بنرهای تبلیغاتی، پرداخت هزینه به وب سایت ها (مخصوصا وب سایت های دانلود و مجله های اینترنتی )، تصویر مرتبط با محصول ، طراحی یک یا  چند بنر تبلیغاتی ، یک یا چند پوستر، و دیگر راه ها به تبلیغ خدمات و محصولات خود می پردازند و با فروش وارائه خدمت وکسب سود مجددا روند قبل را تکرار می کنند تا به بهتر دیده شدن خود کمک کنند. اما با قطع این روند چه تغییری در فرایند فروش به وجود می آید؟

آیا وب سایت ان ها همچنان به فروش ادامه خواهد داد و یا نفس فروش آن ها از شماره خواهد افتاد؟

شاید شما نیز این جمله را شنیده باشید که تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. اما آیا هر نوع تبلیغاتی می تواند سرمایه گذاری باشد؟ قطعا خیر!

تبلیغات یک پروسه ی هزینه بر و به هم پیوسته  است که با قطع آن کسب وکار نیز دچار مشکل می شود . کسب وکارهای زیادی بوده اند که به دلیل توانمندی مالی صاحبان آن ها ، در ماه ها یا سال های اول فعالیت خود با تبلیغات بسیار، خود را مطرح کرده اند ، اما با برنامه ریزی غلط ، کم شدن توان مالی ویا  قطع تبلیغات به فراموشی سپرده شدند.

برخی از تبلیغات برای بهتر دیده شدن

اما چاره کار چیست؟ باید چه کار کرد تا بتوان تجربه ی موفقی از تبلیغات داشت؟

برنامه ریزی یک کلید بسیارموثر در موفقیت می باشد ! و این اصل در این مورد هم کاملا صدق می کند. که در این جا منظور از برنامه ریزی یک طرح جامع و منسجم  از مدت زمان هر یک از برنامه های تبلیغاتی، هزینه ها،  رسانه های مورد استفاده،  راه های سنجش نتایج ، نتایج مورد انتظار، مخاطبین، اهداف، راه های تبلیغاتی ، و… است .

بهتر دیده شدن

در یک برنامه ریزی تبلیغاتی لازم است که ابتدا اهداف تبلیغات و مخاطبین را مشخص کنید . قرار است پیام تبلیغات خود را با چه کسانی در میان بگذارید ؟ واین پیام قرار است چه تاثیری روی آن ها بگذارد ؟ برای مثال یک فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی را در نظر بگیرید مخاطبین این وب سایت کسانی هستند که بیشتر از باقی افراد به بهداشت و سلامت  خود اهمیت می دهند. بانوان بیشترین این افراد در جامعه ما هستند. یک فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی می تواند انواع مختلف محصولات را داشته باشد. تعداد بسیار بالایی از کالاهای مختلف و برندها. قطعا نمی توان همه آن ها را در یک برنامه تبلیغاتی به مخاطبین معرفی کرد مثلا فرض کنید که این برنامه تبلیغاتی همزمان با فصل تابستان آغاز خواهد شد. بیشتر ضد تعریق هاو  ضد افتاب ها  محصولات مناسب این فصل هستند بنابراین  مشخص شد که می خواهیم چه چیزی را به مخاطبانمان معرفی کنیم.

وب سایت ها قطعا بهترین رسانه برای تبلیغات یک فروشگاه اینترنتی هستند . حتی تلویزیون هم در این مورد وب سایت ها  تاثیری مانند وب سایت ها داشته باشد اما چه وب سایت هایی برای این تبلیغات مناسب هستند مسلما وب سایت هایی که کاربران آن ها بانوان  فارسی زبان هستند.

شما میتوانید در ادامه این مطلب با برخی از مهمترین خدمات گروه صنعتی ،تبلیغاتی توزینو از جمله طراحی تراکت و اجرای سمپلینگ و پروموشن بپردازید.همچنین میتوانید با راجعه به بخش وبلاگ با جدید ترین نکات تبلیغاتی همراه باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما