تاثیر تبلیغات چاپی

پیشتر به میزان بسیار زیادی با شما درباره انواع تبلیغات و شیوه های چاپ تراکت و پخش تراکت صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که چکونه میتوانید یک تبلیغات چاپی موثر داشته باشید.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید .همچنین شما میتوانید در بخش وبلاگ با مهمترین خدمات گروه توزینو همراه باشید.

شیوه های تبلیغات چاپی

توانایی استفاده از تبلیغات چاپی در مجلات یا روزنامه ها برای بسیاری از کسب و کارها وجود ندارد. چرا که برای استفاده های زیاد و مکرر ، پر هزینه می باشد به همین خاطر است که کسب و کارها از تراکت های تبلیغاتی ساده و تک رنگ استفاده می کنند .

اما توجه داشته باشید که برای اثرگذاری بیشتری و سودمند تر این پخش تراکت ها لازم است که چند نکته را رعایت کنید تا نتیجه ی بهتری بگیرید ، نکاتی که می تواند ساده و ارزان قیمت باشد.

تبلیغات چاپی

نوع کاغذ در تبلیغات چاپی

شاید بارها متوجه واضح نبودن تصویر روی تراکت ها شده باشید ، که این متاسفانه  به دلیل این است که بسیاری افراد بدون توجه از کاغذهای رنگی بدون کیفیت استفاده میکنند و در این شرایط تصویر در کاغذ ، دیده نمی شود و پیام مورد نظر تبلیغ شما منتقل نمی شود

بهتر است که از کاغذ تحریر ۸۰ گرمی سفید استفاده کنید ، چرا که همین تغییر کوچک و ساده می تواند پیام شما را واضح تر نشان دهد و طرح شما هم میان رنگ های کاغذی محو نمی شود.

رنگ در تبلیغات چاپی

اگر قصد استفاده از تراکت های رنگی را ندارید و می خواهید که تراکت شما تک رنگ باشد ، شاید بعضی اوقات نتوانید بخشی از پیام خود را به خوبی درشت نمایی کنید تا بیننده بهتر آن را ببیند.

یک راه ساده و ارزان این است که از چاپ دو رنگ مثلا قرمز و مشکی استفاده کنید تا بتوانید بخشی از پیامتان که مهمتر راست را با رنگ قرمز نشان دهید .

نقش تیتر در تبلیغات چاپی

بر اساس اعتقاد متخصصان بازاریابی تمام مخاطبان بر اساس تیتر هر آگهی تصمیم به خواندن آن می گیرند . بنابراین هر تبلیغات چاپی با یک تیتر شروع می شود .

سعی کنید یک تیتر مناسب را با کمی خلاقیت انتخاب کنید. مثلا یک تیتر با این متن را در نظر بگیرید : «تا کی میخوای پول بنزین بدی !» این کاریست بسیار خلاقانه و توجه را قطعا به خود جلب می کنید .

تبلیغات چاپی

شیوه پخش تبلیغات چاپی

متاسفانه اکثر کسب و کارها از پخش این تبلیغات چاپی هدف دقیقی ندارند و بسیار بی هدف اقدام به توزیع آنها می کنند، اما اگر پیش از آن بازار هدف خاص خود را مشخص کنید  خیلی بهتر و هدفمندتر این تبلیغات چاپی را انجام میدهید .

برای اینکه بازار هدف خود را بشناسید از خود چند سوال بپرسید :

  1. آیا مشتریان شما دانشجو هستند یا خیر ؟

۲٫مشتریان احتمالی شما ممکن است بیشتر از کدام باشگاه یا تفریح گاه استفاده کنند ؟

۳٫این افراد اصولا توی چه رنج سنی هستند ؟

۴٫مشتریان احتمالی شما خانم ها هستند یا آقایون ؟

در صورتی که به این سوالات بتوانید به خوبی پاسخ دهید متوجه این می شوید که برای تبلیغات چاپی شما چه مکان هایی مناسب تر می باشد .

گروه تبلیغاتی توزینو افتخار دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید با کلیک بر روی لینک هایی که در ادامه خواهد آمد با طراحی تراکت و اجرای سمپلینگ و پروموشن همراه باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما