پخش تراکت تضمینی

پخش تراکت 

پخش تراکت

پخش تراکت
پخش تراکت

توزینو سامانه هوشمند ارائه دهنده خدمات آنلاین طراحی، چاپ، توزیع (اوراق تبلیغاتی)، پخش تراکت و تبلیغات خلاقانه است که با هدف کاستن از هزینه¬هاي جانبی چاپ و تبلیغات براي مخاطبین و مشتریان، سازماندهی و اجرا می شود. در توزینو کلیه ارتباطات سفارش دهنده و مجري به صورت غیرحضوري و مجازي انجام می گردد. در این روش علاوه بر عدم اتلاف زمان، از صرف هزینه هاي مالی و غیرمالی که ناشی از رفت و آمد چندین باره سفارش دهنده به محل کارگاه هاي خدمات چاپ و پس از چاپ صورت می گیرد جلوگیري می شود. با استفاده از سامانه توزینو سفارش طراحی چاپ و توزیع سفارشات خود را بدهید و از پکیج های ویژه تبلیغاتی جذاب و خلاقانه ما استفاده کنید.جهت پخش تراکت با استفاده از سامانه توزینو شما می توانید موقعیت ماهواره ای اوراق تبلیغاتی خود را از لحظه توزیع اوراق تا پایان به صورت آنلاین روی تلفن همراه خود رصد کنید تا این تضمین به شما داده شود که کار پخش تراکت شما به خوبی در حال انجام میباشد.

پخش تراکت از جمله مواردی است که شما باید هزینه کنید تا از کار تبلیغاتی خود نتیجه لازم را بگیرید. ممکن است شما فکر کنید که برای پخش تراکت نباید هزینه زیادی را بدهید در حالی که که شما برای طراحی تراکت و چاپ تراکت هزینه های زیادی را ممتقبل شده اید و درحالی که مهمترین بخش کار تبلیغات شما پخش تراکت شما است شما پخش تراکت را نادیده میگیرید که این نا دیده گرفتن پخش تراکت باعث میشود شما به نتیجه دلخواه تان نرسید. بنابر این پیشنها ما این است که پخش تراکت را جدی بگیرید.

شرکت توزینو اولین شرکت پخش تراکت هوشمند است که این امکان را برای مشتریان فراهم میکند که خود آنها در جریان کار پخش تراکت قرار بگیرند و این تضمین به آنها داده شود که کار پخش تراکت آنها به بهترین شکل در حال انجام است.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما