مهمترین اصول طراحی لوگو سال ۲۰۱۹

طراحی لوگو مهمترین قسمت شروع فعالیت یک برند، سازمان، شرکت و موسسه است. از این رو باید با جریان روز همراه باشد و با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین هم رو به پیشرفت و نوآوری شود.

در ادامه مقاله طراحی لوگوهای روز، به بررسی برخی از اصول طراحی لوگو سال ۲۰۱۹ میپردازیم:

لوگو های دور گرد
لوگو های دور گرد لوگوهایی هستند با گوشه های نرم ، هدف از طراحی این لوگو ها ایجاد حس آرامی و نرم بودن است. در سال ۲۰۱۹ شاهد استفاده زیادی از این روش بودیم.

همچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی توزینو به عنوان یکی از فعال ترین گروه های تبلیغاتی در ایران با ارئه خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:

طراحی تراکت 

چاپ تراکت

اصول طراحی تراکت

لوگو های متوازی الاضلاع
لوگوهایی با تم متوازی الاضلاع این روزها مورد استفاده بسیاری از برندها شده است، زیرا این سبک سعی بر ایجاد توجه زیاد و شوک بصری به مخاطب می شود. در این روش طراح گرافیک با در یک متوازی الاضلاع مستطیل و یا استفاده از یک متوازی الاضلاع در میان طرح خود سعی بر ایجاد این حس به مخاطب را دارد.

اصلی ترین لوگو ها در سال ۲۰۱۹

لوگو با تکنیک خط بیرونی،استروک و دور خط
طراح پس از طراحی خود با یک استروک یا خط بیرونی به دور لوگو طراحی شده که اصولا با رنگ بندی متضاد نسبت به خود لوگو است، سعی بر این دارد که به لوگو هویت متفاوتی بدهد و طرح را دارای جلوه خاصی بکند.

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما