تراکت پخش کن چه کسی است ؟

آشنایی با وظایف تراکت پخش کن موضوعی است که در این بخش به بررسی آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید

مهمترین شیوه های پخش تراکت

قبلا به میزان بسیار زیادی درباره اهمیت پخش تراکت و همچنین طراحی تراکت صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که چگونه میتوانید به بهترین شیوه ممکن به پخش تراکت بپردازید.یا به عبارت دیگر شیوه های پخش تراکت چیستند.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

همچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی توزینو به عنوان یکی از فعال ترین گروه های تبلیغاتی در ایران با ارئه خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:

طراحی تراکت 

چاپ تراکت

بهترین شیوه های پخش تراکت

در هر نقطه ی شلوغی از شهر را که ببینید متوجه وجود پیاده روهایی پوشیده از کاغذهی رنگی سفید و قرمز و سبز و آبی می شوید . در این فضاها جشن و هیاهوی خاصی برگذار نشده است. و این داستانی است که هر روز تکرار می شوید و همه ی ما کلماتی همچون «بفرمایید»، «نه نمی‌خوام» و «ممنون» به گوشتان می رسد.

در این فضاها که محل عبور و مرور هزاران عابر پیاده می باشد و هر کدام غرق در افکار و زندگی خود هستند ، آن لحه که کاغذی رنگی سمت آن ها گرفته می شود ممکن است کاملا ناخوداگاه و بر اساس رفتاری پیش فرض و از سر عادت آن را دریافت و پس از نگاهی سرسری کاغذ را رها کرده و اینگونه به مسیر خود ادامه میدهد.

گرفتن و یا نگرفتن این آگهی ها یک سوی داستان می باشد اما آن دستی که آگهی را که معمولا تبلیغاتی از افتتاح رستوران‌ها همراه با منوی آنهاست، حراج‌های فروشگاه‌ها، و یا موسسات آموزشی، فرهنگی، می باشند را پخش می کنند خود داستان دیگری است که در این جا مورد بررسی قرار می گیرد.

شیوه های پخش تراکت

برای صحت اطلاعات در مورد نحوه ی پخش تراکت و همچنین ارائه ی یک تحقیق تجربی ، تصمیم بر این شد که خلاصه ی یک  گفت و گو با یک دانشجو در شهر تهران که ساعات غیر درسی خود را به این شغل می پردازد ، رائه دهیم.

او هر روز صبح باید از اسلام شهر حرکت می کرد تا به میدان آزادی برسد و از آنجا خود را به اتوبوس های تند رو به محلی می رساند که باید کار خود را شروع می کرد. یعنی میدان ولی عصر. او در هنگام گفت وگو ، دائما زیر لب می گفت آن مردی که بالاتر ایستاده ناظر است.

از چه شیوه های پخش تراکت استفاده کنیم ؟

اگر با شما صحبت کنم برایم بد می شودو کارم از دست میدهم. همزمان با گفت و گو از بسته های صدتایی برگه ها جدا می کرد و به عابرین می داد. بر اساس صحبت هایش ، یک ماهی می شد که وارد این شغل شده بود که از بین نیازمندی های روزنامه آن را یافته بود .

و می بایست روزی چهار تا پنج هزار از آن تراکت های تبلیغاتی را به عابران می سپرد و یا اینکه روزی ۸ ساعت در قبال ۸ هزار تومان کار می کرد و این موضوع که آیا مخاطبین و عابران آن را بخوانند و یا دور بیندازند موضوعی بود که به او مربوط نمی شد .

کارفرمای او پایان هر هفته و یا هر ماه حساب او و همکارانش را تسویه می کرد. بر اساس صحبت های این دانشجو در این شغل می توانست به درس هایش نیز برسد و فرصت کافی را داشت و زمان بندی شغل دست خودش بود.

اصلی ترین شیوه های پخش تراکت

باید مخاطب‌شناس باشی

برای این که تاثیر گذاری بیشتری داشته باشید پیش از این که تراکتی را به شخصی بسپارید خوب به ظاهرش توجه کنید و به این صورت پس از مدتی پیش از دادن تراکت به عابرین متوجه خواهید که چه کسی آن را می خواند .

به گفته ی او از تمام قشرهای جامعه این برگه ها را می گیرند ، پیرزن ها و پیرمردها ، دانشجویان ، زنان خانه دار ، و حتی بچه ها ، که از روی کنجکاوی و نوعی تقلید این کار را انجام میدهند که البته به آن ها هم از آن برگه های تبلیغاتی را می دهند .

اما سعی آن ها براین است که بیشتر به افرادی آن برگه ها را بدهند که تشخیص می دهند ممکن است به دردشان بخورد . این دانشجو در مورد عکس العمل عابرین در مقابل گرفتن این برگه ها موضوع جالبی را عنوان می کند و می گوید : عکسل العمل ها متنوع و متعدد است اما آن کسی که دو سه قدم آن طرف تر آن را بر روی زمین می اندازد ما را بسیار ناراحت می کند نه به خاطر این که آن را نمی خوانند ، بلکه به دلیل این که به خود اجازه و زحمت آن را نمی دهند که برگه ها را در سطل زباله بیندازند .

برترین شیوه های پخش تراکت

این موضوع باعث می شود که کسانی که در این شغل فعالیت می کنند مجبور به پاسخ گویی به نیروی انتظامی شوند که و از طرف باید جواب گوی شکایات مغازه داران اطراف و همین طور مامورین شهرداری نیز باشند .

هر تراکت پخش کن محدوده ی خاص خود را دارد اما گاهی با مکان و محدوده ی خود تعویض کرده تا تبلیغات در غالب موضوعات یکسان و یا متنوع بیشتر به چشم بیاید و بازار بهتری داشته باشد .

و در این صورت ممکن است عابران از نفرات اول تا سوم تراکت پخش کن ، بلاخره از یکی از آن ها تراکت را دریافت نماید . با جابه جایی مکانی ، تراکت ها راحت تر پخش می شوند .

شیوه های پخش تراکت

کدام شیوه پخش تراکت مناسب است ؟

شرایط کاری

معمولا در زمینه های اجتماعی و اقتصادی این گونه بوده است که اگر نیازی احاساس شود ، پای دلالان به قضیه باز می شود و حد اکثر سود را عاید خود می کنند. اما در زمینه ی تراکت پخش کردن و تبلیغات تراکتی ، شرکت هایی تاسیس شده اند که با استخدام افرادی ، پخش تراکت های تیلیغاتی را برعهده می گیرند.

 

این شرکت ها با مشخص کردن تعدا تراکت ها و محدوده ی پخش و معرفی گفتاری هنگام پخش ، افرادی را به صورت روزمزد یا براساس تعداد تراکت ها استخدام می کنند . اکثر افراد متقاضی برای انجام این کار افراد پیر و یا ناتوان میباشند . اما شرکت ها سعی می کنند از دانشجویان و افراد جوان و دیپلمه با ظاهر مناسب برای این کار استفاده کنند و شیوه ی کار این افراد برای شرکت ها مهم می باشد و همچنین در قبال فعالیت و تاثیر بیشتر این افراد ، مزد آن ها را بیشتر می کنند .

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما