اهمیت پخش تراکت در نمایشگاه

پخش تراکت در نمایشگاه، شرکت توزینو با وجود داشتن  تجربه بلند مدت در حوزه پخش تراکت در نمایشگاه های تهران به ویژه نمایشگاه بین المللی، قادر است پرسنل آموزش دیده خود را در اختیار مشتریان محترم پخش تراکت قرار داده و نتیجه موفق آمیزی را برای کسب کار مشتریان محترم  به ارمغان بیاورد. این شیوه پخش  توسط شرکت توزینو به انواع مختلف انجام میگیرد. پخش تراکت شرکت ها به صورت معمولی که فقط تراکت به دست مخاطبان هدف داده میشود. پخش تراکت به همراه ارائه توضیحات. پخش تراکت با حمل بیلبورد سیار که به بهتر دیده شدن برند شما کمک میکند، در مورد بیلبورد سیار در قسمت کمپین تبلیغاتی قبلا توضیح داده شده است. این بیلبورد توسط نیرو های ما حمل میشود و در حین حمل کار پخش تراکت هم انجام میشود. پخش تراکت بر روی اسکوتر تبلیغاتی که در این روش هم کار بسیار جذاب خواهد بود.

پخش تراکت به صورت گروهی که میتواند به حجم زیادی از مخاطبان تراکت های شما برسدنیروهای ما جهت کار پخش تراکت در نمایشگاه، نیروهایی با ظاهر مناسب و فن بیان بالا هستند که در کار خود بسیار حرفه ای میباشند و قادر هستند علاوه بر پخش تراکت به این شیوه به بازاریابی برای فعالیت های شما نیز بپردازند.

بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:

طراحی تراکت 

چاپ تراکت

تیم تبلیغاتی توزینو از دارای پرسنل حرفه ای جهت برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی شما است که با هدف به نتیجه رسیدن کار شما در نمایشگاه تمام تلاش خود را خواهد کرد. شرکت توزینو با بهره گیری از تجربیات خود در کار پخش تراکت در نمایشگاه در تمام نمایشگاه ها فعالیت ثابت دارد و ما این توفیق را داشتیم که در کنار شرکت های بزرگ بودیم و آنها را در کار تبلیغاتی و بازاریابی چریکی کمک کرده ایم.

تاثیر پخش تراکت در نمایشگاه ها

حضوری تبلیغاتی نمایشگاه های مختلف باعث کسب تجربیات زیادی برای شرکت توزینو شده است. همچنین حضور تیم تبلیغاتی ما در نمایشگاه های خارج از کشور و مشورت با آژانس های تبلیغاتی موفق در این زمینه این فرصت را برای ما به وجود آورده است که بهترین کمپین های تبلیغاتی را در نمایشگاه ها برگزار کنیم.

پخش تراکت در نمایشگاه

از این رو شما به عنوان یک برند مطرح و یا یک اتفاق نو در میان مردم شناخته میشوید.بنابراین توزیع و پخش تراکت به خودی خود دارای اهمیت های بسیاری است حال این اتفاق را در مکان هایی که با پوزیشن های قوی توضر کنید. بی شک برای کسب و کار بسیار موثر خواهد بود و دیده شدن شما را با تراکت در نمایشگاه بسیار تضمین خواهد کرد. گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

مزایای شبکه پخش مویرگی
۱) جمع‌آوری اطلاعات صحیح و به روز از بازار محصولات غذایی

۲) کسب سهم مشتری و سهم بازار بیشتر که در اصطلاح مدیریت پخش مویرگی به شاخص پوشش مشتریان(خرده‌فروشی ها) معروف است.

۳) کاهش ریسک از دست دادن مشتریان

۴) ارتباطات بهتر با مشتریان و خرده فروشی‌ها

۵) افزایش قدرت چانه‌زنی تولیدکنندگان موادغذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی

۶) کاهش احتمال بوجود آمدن رقبای جدید در بازار محصولات غذایی و بهداشتی

۷) بهبود جریان نقدینگی برای تولیدکننده

۸) افزایش بلند‌مدت سود و درآمد

۹) افزایش اعتبار سازمان در واگذاری نمایندگی پخش محصولات در تمام کشور

معایب پخش مویرگی
۱) هزینه بالا: تشکیل سازمان مستقل برای پخش مویرگی، خرید ماشین¬های حمل محصولات موادغذایی و نگهداری کالا مستلزم صرف انرژی و هزینه بالایی است.

۲) مدیریت عملیات: فرآیندهای انبارداری و نگهداری محصولات غذایی، حسابداری و مالی، سفارش‌گیری و حمل محصولات و بطور کلی عملیات سازمانی پیچیده، مستلزم وجود تجربه و دانش فراوان در مدیریت عملیات یک شرکت پخش مویرگی است.

۳) مشکلات پوشش کامل‌خرده‌فروشان: عملاً امکان ارائه خدمات پخش مویرگی به همه خرده‌فروشان و سوپرمارکت‌های سطح شهر از لحاظ جغرافیایی مقدور نیست. مدیریت صحیح عملیات به افزایش پوشش در پخش مویرگی کمک شایانی می-کند، اما در نهایت نیاز به کانال‌های عمده‌فروشی به‌عنوان مکمل نیز احساس می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما