زمان پخش تراکت

تا پیش از این مطلب برای شما بسیار درباره اهمیت پخش تراکت و همچنین طراحی تراکت صحبت کرده ایم اما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که بهترین زمان برای پخش تراکت چه زمانی است؟ به عبارت دیگر شما برای موفقیت در کسب و کارتان چه موقع باید اقدام به پخش تراکت کنید.پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

در اولین گام برای شما خواهیم گفت که میتوانید پیش از شروع به طراحی تراکت و همچنین پخش تراکت بر روی هدف خود متمکز شوید.اینکه هدف شما در پخش تراکت کدام قشر از مردم هستند.ما در این مطلب برای شما به بررسی مهمترین این اطلاعات خواهیم پرداخت.

چاپ تراکت

بهترین زمان پخش تراکت
بهترین زمان پخش تراکت

زمان مناسب پخش تراکت

این موضوع ثابت شده است که پخش تراکت از جمله موثر ترین و ارزان ترین روش های تبلیغات برای تمام صنوف می باشد از این رو کار پخش تراکت بسیار مورد توجه کسب و کار ها قرار دارد و از آن به عنوان روشی با بازده سریع برای بازاریابی استفاده می کنند. در این مقاله سعی کرده ایم که بهترین زمان پخش تراکت با توجه به نوع کسب و کار شما را به شما پیشنهاد دهیم.

روش های مختلفی جهت پخش تراکت وجود دارد ولی با توجه به اینکه مخاطبان هدف شما چه کسانی می باشند باید بهترین روش را برای پخش تراکت انتخاب کنید تا بتوانید بهترین بازخورد را از پخش تراکت به دست آورید. برای مثال اگر شما با قشر خاصی از مردم سرو کار دارید و مشتری شما محدود به افراد خاصی هستند بهترین گزینه برای پخش تراکت، پخش به صورت ثابت و دست به دست به همین افراد می باشد. ولی اگر قصد دارید پخش تراکت شما به دست همه افراد برسد به ناچار باید پخش تراکت به گونه ای باشد که در معرض دید همه قرار بگیرد. به عنوان مثال اگر شما صاحب یک رستوران هستید مخاطب هدف خاصی برای پخش تراکت نخواهید داشت و پخش تراکت شما باید به گونه ای باشد که به دست همه افراد برسد. لذا می توان از تمامی روش ها استفاده کرد ولی بهترین روش پخش تراکت برای کسب و کارهایی مانند رستوارن ها و کافی شاپ ها،

پخش تراکت درب منازل است که در اطراف رستوران قرار گرفته اند.

طراحی تراکت

چاپ تراکت

بهترین زمان پخش تراکت
بهترین زمان پخش تراکت

بهترین زمان پخش تراکت چه زمانی است ؟

بهترین زمان پخش تراکت به صورت دست به دست در اوج شلوغی رفت و آمد ها می باشد که معمولا ظهر تا شب مد نظر قرار می گیرد. این زمان پر ترافیک ترین زمان است که شما با پخش تراکت بین مردم آنها را با خدمات خود آشنا کنید. در حالت پخش تراکت به صورت نصب بر روی دیوار بهترین زمان صبح می باشد. زیرا از صبح تا شب می تواند در معرض دید افراد مختلف قرار گیرد. در مورد پخش تراکت به صورت درب منازل زمان خاصی ملاک قرار نمیگرد و هر زمان که پخش تراکت صورت گیرد می تواند مسمر ثمر واقع شود. زیرا در هر صورت اهالی منزل با تراکت های شما روبرو خواهند شد و زمان خاصی مد نظر نیست.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

تماس با ما