هشت عنوان موثر در تبلیغ نویسی

پیشتر بسیار در مورد شیوه های موثر در تبلیغات صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی از مهمترین موارد در امر تبلیغات را میتوان عنوان موثر دانست.در ادامه شما را با برخی از این عناوین آشنا خواهیم کرد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

۱- عنوان های بی واسطه

این عنوان موثر  به طور مستقیم و بدون استفاده از جناس و ایهام و معانی پنهانی و آرایه های ادبی، پیشنهاد فروش را مطرح میکنند، مانند: «بلوزهای نخ ابریشم خالص با ۴۰% تخفیف» . همانطور که می بینید این تبلیغ به طور مستقیم با شما وارد صحبت می شود. برخی از خرده فروشان برای تبلیغ کالای خود از تبلیغ های روزنامه استفاده می کنند و بدون واسطه وارد صحبت می شوند و مشتریان را به فروشگاه  خودجذب می کنند.

گروه تبلیغاتی توزینو این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:

طراحی تراکت 

چاپ تراکت

۲- عنوان با واسطه

این عنوان منظور خود را به صراحت اعلام نمی کند.بنابراین  کنجکاوی خواننده را برمی انگیزد تا  پاسخ های خود را در متن تبلیغ بیابد .

مثلا یک عنوان موثر با واسطه برای دستگاه مخلوط کننده صنعتی چنین است : «ده میلیون، به یک، ما می توانیم آن را مخلوط کنیم.» شاید در ابتدا متحیر شوید اما سپس با خواندن متن متوجه خواهید شد که «ده میلیون به یک» اشاره به قدرت مخلوط کننده دارد که می تواند دو سیال را یکی به غلظت ۱۰ میلیون برابر دیگری با یکدیگر مخطوط کند. بنابراین شما ناچار به خواندن دوباره ی متن هستید تا معانی مضاعف آن را دریابید.

عنوان موثر

۳- اخبار

اگر درباره ی محصول خود خبرهایی دارید، لازم است که در عنوان تبلیغ آن ها را مطرح کنید. این خبرها می توانند کاربرد جدیدی برای یک محصول قدیمی،  پیشرفت هایی را که در ساخت یک کالا در نظر گرفته شده و یا وعده ی ارائه ی یک کالای جدید، را به خواننده بدهند.

به نمونه های زیر توجه کنید:

«سرانجام، یک گردش دریایی بر روی دریای کارائیب، درست به خوبی وعده هایی که در بروشور آن داده شده است.»                   (خطوط نروژ-آمریکا)

«مدل های پیشرفته کامپیوترهای قابل حمل، ارزش بردن به هر جایی را دارند»    (شرکت اپل)

عنوان موثر تبلیغ  خطوط نروژ-آمریکا علاوه بر ارائه خبر، جذابیتی نیز دارد، چرا که به موقعیت خواننده تاکید دارد. قطعا همه ما با بروشور هایی که پر از به ما وعده های متعدد بوده است که هیچ کدام هم واقعیت نداشته برخورد داشته ایم و دچار ناامیدی شده ایم . اما این خطوط با تاکید بر واقعیتی که نزد همه ی مردم تایید شده مورد استقبال قرار می گیرد.

جملات موثر در تبلیغ نویسی

۴- چگونه

کلمه ی چگونه نقش یک معجزه ی واقعی را در عنوان های کتاب ، مقاله ها ، مجله ها، و عنوان های تبلیغاتی، ایفا می کند . عده ای از نویسندگان معتقدند که اگر با این کلمه عنوان را آغاز کنید، سایر کلمه ها را هم  درست انتخاب می کنید.

عنوان موثر هایی که با «چگونه» راه حلی برای مسائل تان ، رهنمودی درست و مناسب و وعده ی اطلاعاتی دقیق و جامع  ، را به شما عرضه می کنند. «چگونه می توان در ۳۰ روز سیگار کشیدن را ترک کرد؟ وگرنه پول تان را پس بگیرید.»

«چگونه می توان سریع تر و بهتر نوشت؟»

عنوان موثر

«چگونه می توان یک مهمانی ساده را به یک ضیافت مبدل ساخت؟»

۵- پرسش

هنگامی که در عنوان موثر  یک تبلیغ پرسشی را مطرح می کنید باید پرسشی قاطع باشد تا بتواند کنجکاوی خواننده را برای جست وجوی آن برانگیزد .

به این نمونه ها توجه فرمایید:

«آیا شما هم با یکی از این مشکلات تزئین منزل روبه رو شده اید؟»       (یک شرکت تولید کننده فرش)

«آیا حتی زمانی که در خانه تنها هستید، در دستشویی را می بندید؟»   (یک مجله روانشناسی)

شما میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر با برخی از مهمترین خدمات گروه تبلیغاتی توزینو همراه باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سایت نیز میتوانید به بخش درباره ما مراجعه کنید.

پخش تراکت

اجرای سمپلینگ و پروموشن

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

Call Now Buttonتماس با ما