بهترین مدل آهای آگهی تبلیغاتی

پیشتر بسیار درباره انواع تبلیغات چاپی و غیر چاپی ،طراحی تراکت ، و پخش تراکت صحبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب بر این هدف واقع شده ایم تا درباره برخی از مدلهای آگهی تبلیغاتی صحبت کنیم.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش وبلاگ مراجعه کنید.هنگامی که برای رفتن به دانشگاه یا هر جای دیگری خانه را ترک می کنیم ، در مسیر با انواع مختلف تبلیغات خصوصی یا غیر خصوصی که با هدف جلب و جذب مشتری در اطراف هستند برخورد می کنیم.

 

با دیدن تبلیغات  متعدد که می توانند شامل آرم ها و نماد ها و تصاویر متحرک در چهار راهها ، تابلوهای تبلیغاتی ، پوستر های تبلیغاتی ،  بولتنهای اطلاع رسانی ،  بروشور ، مجلات و روزنامه های زرد ، کاتالوگ ،  آگهی های چاپی ، که هر کدام با شیوه های خاصی اذهان و افکار عمومی مردم را در تسخیر خویش در آورده اند ، مواجه می شویم ، این موضوع به ذهن می رسد که آیا همه این نوع آگهی تبلیغاتی موثر اند و یا اینکه مردم در زندگی اجتماعی انسانی خود تحت این تصاویر تبلیغاتی قرار دارند؟

آگهی تبلیغاتی

۵ مدل آگهی تبلیغاتی

چیزیکه امروزه خیلی واضح است اما مردم به آن توجه زیادی نمیکنند این است که آگهی تبلیغاتی نه تنها در بیرون از منزل، ما را تحت تاثیر قرار داده بلکه در داخل منزل نیز هدف تجاری خود قرار داده است. مثلا زمانی که می خواهیم از یخچال آب برای نوشیدن برداریم نا خودآگاه به یاد تبلیغ آب معدنی می افتیم . به همین دلیل است که پژوهشگران علوم اجتماعی معتقدند : امروزه گسترش اطلاعات و تبلیغات که طی فرایند های ارتباطی به ثمر نشسته است ، توانسته اند حریم های خصوصی مردم را درنوردند.

اما برخی  دیگر از کارشناسان معتقدند که باید به بعضی از اطلاع رسانی های مثبت که توسط عوامل تبلیغاتی در جامعه صورت می گیرد ارج نهاد ، زیرا بدون این گونه اطلاع رسانی صحیح هیچ وقت امکان انتخاب درست را نخواهیم داشت. چرا که رساندن آگاهی برای عموم مردم یکی از اهداف تبلیغات، است که در این شرایط ضمن درک نیاز های مصرف کننده، به نفع شرکت مربوطه هم می باشد، اما این را در نظر داشته باشید که کالای مذکور از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد.

 

اهداف آگهی تبلیغات

به صورت کلی هدف تبلیغات نوعی بازاریابی است که می تواند در یک تعریف کلی نیز جای داده شود : خلاقیت در عمل ، کنترل قیمت ها ، ابتکار های جدید  در جذب بازار و جلب مشتریان بیشتر و  کیفیت محصول شرکت ها. هدف بازاریابی که همان هدف تبلیغات نیز باشد  چهار عامل اصلی می باشد : کالا ، قیمت ، توزیع و ترویج .  و به همچنین وظایف مدیریت تبلیغات در امر بازاریابی  به سه دسته تقسیم می شود : منظم کردن سطح تقاضا، زمان بندی تقاضا و ارائه مشخصات تقاضا تقسیم می کند.

 

عناصر دیگری نیز وارد عرصه ی بازار یابی شده است . مانند واژه تفحص . تفحص  یعنی قبل از هر اقدامی برای تبلیغ لازم است که شرکت مورد نظر را بررسی کرد تا مشخص شود نیازمند چه آگهی تبلیغاتی می باشند . و یا آیا جامعه آن تبلیغات را می پذیرد یا نه ؟ بنابراین اهداف تبلیغات در هر جامعه ای متفاوت می باشد . زیرا هر جامعه ای نیاز های مختص خود را دارد. و لازم است که درک درست از مردم آن جامعه و خود جامعه مصرفی و همینطور رسانه های عمومی که انتقال دهندگان پیام تبلیغاتی هستند ، داشت.

گروه تبلیغاتی توزینو افتخار دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه این مطلب با برخی از مهمترین این خدمات ازجمله طراحی تراکت ، اجرای سمپلینگ و پروموشن همراه باشید.پس با سایت ما همراه باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

تماس با ما